Weekend z medycyną estetyczną

Dwudniowe szkolenia z medycyny estetycznej

Chcesz nabyć wiedzę i umiejętności, które pozwolą odnieść sukces na rynku medycyny estetycznej? Zdobądź doświadczenie, wykonując wiele praktycznych zabiegów podczas weekendowych, dwudniowych szkoleń. Szkolenia dwudniowe oprócz większej liczby przeprowadzonych zabiegów gwarantują również oferowanie pacjentom szerszego wachlarza usług.
 
W przeciwieństwie do szkoleń obejmujących wyłącznie szkolenia z toksyny botulinowej lub z kwasu hialuronowego, szkolenie dwudniowe pokazuje nie tylko jak wykonywać prawidłowe iniekcje, lecz pokazuje jak zaoferować pacjentom wszechstronne i profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej.
 
 

Techniki łączone z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego

Warto wybierać szkolenia, podczas których można nauczyć się wykorzystywać techniki łączone z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Daje to umiejętność przeprowadzania dwóch kluczowych typów zabiegów w medycynie estetycznej oraz pogląd, jakich zabiegów potrzebują i oczekują pacjenci klinik medycyny estetycznej. Wielu pacjentów poddających się zabiegom medycyny estetycznej wymaga zastosowania zarówno toksyny botulinowej, jak i kwasu hialuronowego, co pozwala uzyskać najlepszy możliwy efekt.
 
 

Więcej zabiegów-większe kompetencje

Wykonanie wielu zabiegów praktycznych pozwala (szczególnie przy małym doświadczeniu i podczas szkoleń na poziomie podstawowym) udoskonalić umiejętność zdiagnozowania pacjenta i optymalnego dobrania zabiegów. Każdy kolejny przeprowadzony zabieg z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego to większe kompetencje i łatwiejsze osiąganie sukcesów jako lekarz medycyny estetycznej.
 
 

Nastawienie na część praktyczną

Dwudniowe szkolenia w OLLIE z podstaw medycyny estetycznej, obejmują oprócz części teoretycznej (przypomnienie anatomii twarzy, wskazań i przeciwwskazań do wykonywania zabiegów, interakcji z lekami, unikania i leczenie powikłań) przede wszystkim część praktyczną. Część praktyczna zajmuje około 70% czasu szkolenia.
 
 

Weekend z medycyną estetyczną-moduły szkoleniowe

Dwudniowe kursy z Podstaw medycyny estetycznej w OLLIE składają się z trzech modułów (szkoleń):
 

  • Podstawy z medycyny estetycznej–zakres: toksyna: gładzizna czoła, kurze łapki, lwia zmarszczka, wypełniacze: bruzdy nosowo-wargowe i linie marionetki, ok. 4-6 typów peelingów chemicznych;
  • Kwas hialuronowy poziom średniozaawansowany-powiększanie ust, zmiana kształtu, nadawanie konturu, podnoszenie kącików, korekcja zmarszczek palacza;
  • Toksyna botulinowa poziom średniozaawansowany-podnoszenie brwi i otwarcie oka-powieki dolnej, korekcja zmarszczek przy skrzydełkach nosa, na brodzie, zmarszczek palacza;

 
 

Polecane

Jak wyglądają szkolenia i kursy z medycyny estetycznej w OLLIE?
Kursy z medycyny estetycznej od podstaw
Umiejętności nabywane podczas szkoleń w OLLIE
Szkolenia z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego na różnych poziomach zaawansowania
Jak wybrać szkolenie z medycyny estetycznej?