Wykładowcy OLLIE

"Medycyna to dziedzina szczególnie dynamicznie rozwijająca się. Powstają nowe możliwości, zarówno diagnozowania jak i leczenia wielu jednostek chorobowych. Przykładem może być dermatologia. Dermatologia estetyczna, będąca dzisiaj nierozłączną częścią szeroko pojętej dermatologii, to idealny przykład jak szybko następują zmiany i jak szybko dokonuje się postęp. Dlatego też tak ważna jest stała nasza edukacja, nieustanne szkolenie i dążenie do doskonałości."

 

prof. dr hab. Jacek Szepietowski
Prezes Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

 

Wykładowcy OLLIE

Wykładowcy OLLIE to wysokiej klasy specjaliści, lekarze medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem zarówno w medycynie estetycznej, jak i samodzielnym prowadzeniu gabinetu medycyny estetycznej. Systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje podczas polskich i światowych kongresów i szkoleń. Podczas szkoleń i wykładów lekarze-wykładowcy wykorzystują najnowsze osiągnięcia i techniki medycyny estetycznej.
 

Wpis do rejestru szkoleń OIL w Warszawie

Ponieważ szkolenia w OLLIE są wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i objęte punktami edukacyjnymi, to każdy z wykładowców-lekarzy przeszedł specjalną procedurę weryfikującą wiedzę i umiejętności.
 

Nauka poprzez praktykę

Wieloletnie doświadczenie praktyczne (zabiegowe) i dydaktyczne wykładowców OLLIE gwarantuje najwyższy poziom nauczania. Wykładowcy koncentrują się na praktycznych aspektach zabiegów (nauka przez praktykę), a przypadek każdego modela-pacjenta traktowany jest indywidualnie. Gwarantuje to naturalny efekt zabiegów i satysfakcję uczestników szkoleń-lekarzy oraz modelek.