Specjalista II stopnia w ginekologii i położnictwie. Wykładowca oraz lekarz praktyk.

 

Specjalizuje się w zabiegach estetycznych kobiecych narządów rodnych, ma wieloletnie doświadczenie w zakresie ginekologii, położnictwa oraz ginekologii estetycznej, szczególnie w zakresie: leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowego obkurczenia pochwy, rewitalizacji i odmładzania zewnętrznych kobiecych okolic intymnych, rozjaśniania warg i powiększania punktu G.

 

Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie ukończył w 1993 roku, a następnie rozpoczął staż podyplomowy w I Klinice Położnictwa i Ginekologii Akademii Medycznej. W 2001 roku ukończył kolejny, II stopień specjalizacji w zakresie ginekologii i położnictwa. Od 2004 roku ma tytuł doktora nauk medycznych jako adiunkt w I Klinice Położnictwa i Ginekologii AM w Warszawie.

 

Wiedzę i umiejętności doskonalił podczas licznych szkoleń i kongresów, m. in. w trakcie stażu szkoleniowego w Clermont - Ferrand we Francji (studia III stopnia) w 2011 roku oraz w King’s College w Londynie pod kierownictwem profesora K. Nicolaidesa w 2004 roku w zakresie diagnostyki prenatalnej. Posiada prestiżowy certyfikat Fetal Medicine Foundation, uprawniający do wykonywania badań prenatalnych.

 

W latach 2004 – 2007 prowadził nadzór merytoryczny w badaniu klinicznym nad zastosowaniem preparatu pochodzenia naturalnego stosowanego w niespecyficznych dolegliwościach okolicy przedsionka i błony śluzowej pochwy oraz brał udział w projektach naukowych z zakresu zastosowania preparatów pochodzenia naturalnego u kobiet z dolegliwością nietrzymania moczu.

 

Jest autorem wielu prac naukowych oraz publikacji w piśmiennictwie specjalistycznym. Podnosi swoje kwalifikacje w trakcie licznych szkoleń krajowych i międzynarodowych i dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas prowadzonych przez siebie szkoleń.