Informacje o zabiegach

Bezpłatna konsultacja przed każdym zabiegiem

Jak to wygląda? Każdy Model / Modelka jest indywidualnie umówiony na konkretną godzinę. Lekarze najpierw przeprowadzają konsultację, analizują stan zdrowia, skóry i oczekiwania Modeli / Modelek. Dopiero po konsultacji Model / Modelka podejmuje decyzję, jakie zabiegi chce wykonać, a na podstawie oceny lekarza, ile preparatu zostanie u danej osoby zużyte, wyliczany jest koszt zabiegu.
Zabiegi z medycyny estetycznej podczas szkoleń dla lekarzy

 

Wykładowcy - doświadczeni lekarze medycyny estetycznej

Zdecydowanie nie ma się czego obawiać. Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który nadzoruje prawidłowy przebieg każdego zabiegu i ponosi za niego pełną odpowiedzialność. Uczestnikami szkoleń są tylko lekarze, mający czynne prawo wykonywania zawodu. Lekarze - trenerzy pracują na co dzień w Warszawie i zawsze istnieje możliwość odbycia powtórnej konsultacji.

 

Pisemna dokumentacja pozabiegowa

Po każdym zabiegu Model / Modelka otrzymuje Informację zawierającą nazwę i producenta wykorzystanego preparatu, numer serii, datę przydatności oraz imię i nazwisko lekarza odpowiedzialnego za zabieg. Przed zabiegiem Model / Modelka otrzymuje informację o zabiegu, jego charakterze, przygotowaniu do zabiegu oraz zaleceniach po zabiegu.