Informacje o zabiegach

Bezpłatna konsultacja przed każdym zabiegiem

Jak to wygląda? Każdy Model / Modelka jest indywidualnie umówiony na konkretną godzinę. Lekarze najpierw przeprowadzają konsultację, analizują stan zdrowia, skóry i oczekiwania Modeli / Modelek. Dopiero po konsultacji Model / Modelka podejmuje decyzję, jakie zabiegi chce wykonać, a na podstawie oceny lekarza, ile preparatu zostanie u danej osoby zużyte, wyliczany jest koszt zabiegu.
Zabiegi z medycyny estetycznej podczas szkoleń dla lekarzy

 

Wykładowcy - doświadczeni lekarze medycyny estetycznej

Zdecydowanie nie ma się czego obawiać. Szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, który nadzoruje prawidłowy przebieg każdego zabiegu i ponosi za niego pełną odpowiedzialność. Uczestnikami szkoleń są tylko lekarze, mający czynne prawo wykonywania zawodu. Lekarze - trenerzy pracują na co dzień w Warszawie i zawsze istnieje możliwość odbycia powtórnej konsultacji.

 

Pisemna dokumentacja pozabiegowa

Po każdym zabiegu Model / Modelka otrzymuje Informację zawierającą nazwę i producenta wykorzystanego preparatu, numer serii, datę przydatności oraz imię i nazwisko lekarza odpowiedzialnego za zabieg. Przed zabiegiem Model / Modelka otrzymuje informację o zabiegu, jego charakterze, przygotowaniu do zabiegu oraz zaleceniach po zabiegu.

 

WAŻNE

Choć dokładamy wszelkich starań, aby wizyty rozpoczynały się punktualnie, to czasami zdarzają się opóźnienia. Zapewniamy, że bardzo szanujemy Państwa czas, jednak niekiedy, z przyczyn od nas niezależnych, może nastąpić przedłużenie jakiegoś zabiegu. Ponieważ zależy nam, aby każdy zabieg był wykonany najlepiej jak to jest możliwe, to staramy się nie wywierać presji czasu na lekarzy przeprowadzających zabiegi.

 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

 

INFORMACJE I ZAPISY

Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu: Oliwia Bożek tel. 730 365 140 oraz e-mail: kontakt@ollie.pl