Program szkoleń

Szkolenie "Podstawy medycyny estetycznej"

Najczęściej wybierane szkolenie OLLIE na poziomie podstawowym. Zakres kursu to zabiegi z toksyną botulinową, kwasem hialuronowym i peelingami chemicznymi - pierwszy krok do stosowania technik łączonych w medycynie estetycznej.

WięcejSzkolenia z toksyny botulinowej - 4 poziomy zaawansowania

Botoks - najbardziej popularny zabieg medycyny estetycznej wśród pacjentów, również wśród tych młodych, po 20. roku życia. Umożliwia korekcję zmarszczek mimicznych i nie dodaje objętości twarzy.

WięcejSzkolenia z kwasu hialuronowego - 3 poziomy zaawansowania

Zabiegi z kwasem hialuronowym - bardzo chętnie wybierane przez młode pacjentki po 20-tym roku życia (powiększanie ust, korekcja bruzd nosowo-wargowych), a także pacjentki dojrzałe (wolumetria i modelowanie twarzy, szyi, dłoni). Umiejętnie stosowany pozwala "wyrzeźbić" twarz, skorygować asymetrię i niektóre blizny, wypełnić zmarszczki.

WięcejSzkolenie z trudnych przypadków i powikłań w medycynie estetycznej - NOWOŚĆ

Jedyne takie szkolenie w Polsce, przygotowane dla lekarzy wszystkich specjalizacji i na różnych poziomach zaawansowania. Ułatwia wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej o podwyższonym ryzyku, zapobieganie, rozpoznanie i leczenie powikłań oraz prawidłowe prowadzenie i wykorzystanie dokumentacji medycznej.

WięcejSzkolenia z lipotransferu - NOWOŚĆ

Szkolenie z lipotransferu przeznaczone jest dla doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej. Program szkolenia obejmuje samodzielne pobranie tkanki tłuszczowej, obróbkę i izolację oraz przeszczep komórek tłuszczowych. Uczestnicy wykonują kaniulami wypełnianie ubytków tkanki w okolicach twarzy, szyi lub dłoni.

WięcejSzkolenie z hydroksyapatytu wapnia

OLLIE jako pierwsze centrum szkoleniowe wprowadziło Szkolenie z hydroksyapatytu wapnia. Kurs przeznaczony jest dla lekarzy zaawansowanych, wykonujących już zabiegi z wolumetrii i modelowania kwasem hialuronowym, chcących zaoferować pacjentom zabieg stymulujący produkcję kolagenu w skórze, nie dodający objętości twarzy.

WięcejSzkolenia z nici PDO liftingujących i rewitalizujących

Nici PDO pozwalają na bezoperacyjny lifting twarzy. Zabieg uzupełniający do toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego, umożliwia poprawę linii żuchwy, podbródka i owalu twarzy, nie dodając jej objętości.

WięcejKompleksowe 3 szkolenia z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera

Podczas każdego zabiegu lekarz wykonuje około 100-200 iniekcji, co ułatwia również wykonywanie zabiegów z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Zabiegi osocza i mezoterapii poprawiają kondycję skóry oraz pozwalają zahamować proces łysienia u mężczyzn.

WięcejKompleksowe szkolenia z laseroterapii i sprzętu medycznego (Plasma, ND:YAG, ER:YAG/CO2, Q-switch, Rf igłowa, HIFU, Thermavein)

Pierwsze i jedyne w Polsce szkolenie o tak kompleksowym zakresie. Zabiegi dobrane pod kątem dużego zapotrzebowania na leczenie laserowe wśród pacjentów.

WięcejWarsztaty doszkalające z medycyny estetycznej - mix zabiegów - NOWOŚĆ

Warsztaty dla lekarzy wykonujących już zabiegi medycyny estetycznej - 100% praktyki. Zastosowanie różnych preparatów i technik do korekcji najbardziej popularnych u pacjentów okolic, wykorzystując holistyczne podejście do pacjenta. Jedyne takie szkolenie w Polsce.

WięcejSzkolenia z ginekologii estetycznej

Kompleksowe, całodzienne szkolenie z ginekologii estetycznej nie tylko dla ginekologów. Obejmuje zabiegi iniekcyjne, z zastosowaniem nici waginalnych oraz zabiegi laserowe. Rozbudowana część praktyczna - zabiegowa.

WięcejSzkolenie z lipolizy iniekcyjnej - NOWOŚĆ

Kurs dedykowany jest lekarzom chcącym wykonywać zabiegi medycyny estetycznej na ciało, nie wymagające inwestycji w dodatkowy sprzęt. Zabiegi lipolizy iniekcyjnej umożliwijaą redukcję tkanki tłuszczowej wybranej do zabiegu okolicy.

WięcejSzkolenia z przeszczepu włosów

Szkolenie z przeszczepu włosów przeznaczone jest dla lekarzy, którzy chcieliby wykonywać zabiegi szybką i małoinwazyjną metodą SAFER. Kameralne 3-osobowe grupy i rozbudowana zabiegowa część szkolenia umożliwiają szybkie wdrożenie zabiegu transplantacji włosów do oferty gabinetu.

WięcejSzkolenia indywidualne z marketingu i prawa medycznego

Szkolenia indywidualne z marketingu i prawa medycznego są każdorazowo opracowywane indywidualnie w odpowiedzi na potrzeby zgłoszone przez kursanta i mają praktyczną formę warsztatu.

Więcej