Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii

Centrum Szkoleniowe OLLIE już od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej skierowane do lekarzy różnych specjalizacji, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje o wykonywanie tego rodzaju zabiegów. Kursy organizowane przez OLLIE pomagają lekarzom wejść na szybko rozwijający się rynek medycyny estetycznej. Podczas szkoleń wykorzystywane są produkty i preparaty medyczne najlepszych na świecie marek. Ponadto OLLIE zapewnia doskonałych wykładowców oraz dużą liczbę modelek, na których kursanci uczą się wykonywać zabiegi. Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii to jedno z najbardziej popularnych szkoleń w OLLIE.

 

 

Zalety szkoleń w OLLIE

Szkolenia w OLLIE prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę praktyków medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem, która stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w krajowych i międzynarodowych szkoleniach. Wykładowcy dostosowują styl prowadzenia zajęć i tempo przekazywania informacji do profilu, wiedzy i doświadczenia osób biorących udział w danym kursie. Ponieważ najtrudniej pracuje się z grupą, której członkowie prezentują różne poziomy zaawansowania, OLLIE dba o to, aby grupy szkolących się lekarzy były na tym samym lub zbliżonym do siebie poziomie. Oferta szkoleniowa jest zatem zindywidualizowana i dostosowana do potrzeb kursantów tak, aby każdy z nich wyniósł ze szkolenia jak najwięcej korzyści. Centrum Szkoleniowe OLLIE hołduje zasadzie, że praktyka czyni mistrza, dlatego też uczestnicy podczas kursów wykonują samodzielnie jak najwięcej zabiegów. Na szczególną uwagę zasługuje szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii organizowane przez OLLIE na różnych poziomach zaawansowania.

 

 

Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii w OLLIE

Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii organizowane przez OLLIE to dla biorącego w nim udział lekarza oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Podczas jednego kursu może nauczyć się jak pobrać krew, odwirować ją i przygotować osocze do zabiegu oraz jak je prawidłowo wstrzykiwać w skórę pacjenta. Kompleksowe podejście do szkolenia umożliwia lekarzowi zapoznanie się z niezbędną dawką wiedzy zarówno na temat osocza bogatopłytkowego, jak też niechirurgicznych zabiegów medycznych polegających na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych. O wyjątkowości i niezaprzeczalnej wartości szkoleń z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii w OLLIE decydują takie czynniki jak profesjonalna sfera merytoryczna, czytelny, rzetelny i wyczerpujący przekaz.

 

 

Wiedza i umiejętności - skuteczny system edukacyjny OLLIE

Szkolenia oferowane przez Centrum Szkoleniowe OLLIE to przede wszystkim praktyczne wykorzystanie wiedzy na temat mezoterapii i osocza bogatopłytkowego w połączeniu z teorią. Ich celem jest jak najlepsze i jak najbardziej profesjonalne przygotowanie szkolących się lekarzy do samodzielnego przeprowadzania zabiegów w swoich gabinetach. Praktyka oznacza dla OLLIE wykonywanie określonych zabiegów u pacjentów w różnym wieku i z różnymi problemami estetycznymi. Dlatego też podczas kursu z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii każdy uczestnik wykonuje możliwie jak największą liczbę zabiegów na wielu modelach zróżnicowanych pod względem wieku i problemów dotyczących skóry. Przeważnie kursy odbywają się w małych, kameralnych grupach (od 3 do 7 osób), na które przypada ok. 20 pacjentów. Wchodzą oni na zabiegi średnio co 10-15 minut. Dzięki temu uczestnicy szkolenia z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii mogą wykonać w ciągu jednego dnia od 200 do 600 iniekcji pod okiem doświadczonego specjalisty prowadzącego kurs.

 

 

Praktyka kluczem do sukcesu

Im więcej iniekcji podczas szkolenia z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii odbywającego się w OLLIE wykona lekarz, tym z większą łatwością przeprowadza później również inne zabiegi iniekcyjne, np. te z wykorzystaniem kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej. Nabyte doświadczenie może wykorzystać od razu po ukończeniu kursu, ponieważ zabiegi przeprowadzane pod okiem specjalistów współpracujących z OLLIE znacząco wpływają na zmniejszenie obaw lekarza przed wykonaniem przez niego pierwszego samodzielnego zabiegu.

 

 

Centrum Szkoleniowe OLLIE – najlepsze na rynku szkolenia z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii

Jednym z kluczowych argumentów, który przemawia za wzięciem udziału w jednoczesnym szkoleniu z mezoterapii i osocza bogatopłytkowego organizowanym przez Centrum Szkoleniowe OLLIE, jest bardzo duże zainteresowanie tymi zabiegami ze strony pacjentów. Chcąc zapewnić im kompleksową opiekę, lekarze medycyny estetycznej powinni nieustannie zdobywać wiedzę i doskonalić swoje umiejętności w kierunku zaspokojenia ich, jak się okazuje, rosnących z czasem potrzeb.
Uczestnicy szkoleń z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii odbywających się w Centrum Szkoleniowym OLLIE uzyskują nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim nabywają w najdrobniejszych detalach umiejętności manualne. To właśnie one w największym stopniu gwarantują prawidłowe przeprowadzenie zabiegów i osiągnięcie sukcesów we własnych praktykach. Ponadto decydują o tym, co jest niezwykle ważne na rynku szkoleń – o skuteczności systemu edukacyjnego funkcjonującego w Centrum Szkoleniowym OLLIE.

 

 

Polecane artykuły:

 

 

Zapraszamy na majowe szkolenia z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera oraz wolumetrii i kwasu hialuronowego: