Szkolenia w OLLIE coraz bardziej popularne

W ostatnich latach medycyna estetyczna wywołuje wiele emocji, co pobudza chęć pogłębiania wiedzy na jej temat. Zarówno pacjenci, jak i sami lekarze różnych specjalności chcą wiedzieć o niej coraz więcej. OLLIE umożliwia lekarzom zdobycie unikatowej wiedzy oraz odpowiednich umiejętności i kwalifikacji uprawniających do świadczenia usług z zakresu medycyny estetycznej.

 

 

OLLIE – nowoczesność i innowacyjność w szkoleniach z medycyny estetycznej

Centrum szkoleniowe OLLIE wyróżniało się już na samym początku swojej działalności. Naszym celem było stworzenie innowacyjnego centrum szkoleniowego, które będzie koncentrowało się nie tylko na przekazywaniu „suchej wiedzy” i teorii, jaką można znaleźć w książkach i innych źródłach. Ponieważ najwięcej umiejętności nabywamy poprzez działanie, dlatego też postawiliśmy na praktyczny charakter naszych kursów. Spotkało się to z dużym zainteresowaniem i uznaniem ze strony lekarzy - uczestników.

 

 

Praktyka jest najważniejsza: 75% czasu szkoleń to zabiegi na modelach

OLLIE jako pierwsze centrum szkoleniowe wprowadziło nowoczesne i co najważniejsze, skuteczne zasady szkoleń. Aż 75% czasu poświęcamy wykonywaniu zabiegów na modelach. Podczas kursów pracują nie tylko specjaliści, którzy dzielą się swoim doświadczeniem i przekazują niezbędną wiedzę, ale również modelki. Mają one wpływ nie tylko na atmosferę, ale też podejście lekarzy do omawianych zagadnień i samego szkolenia. Przeważnie w kursach organizowanych przez OLLIE bierze udział 15-25 modeli dziennie, a przez cały weekend liczba ta zwiększa się nawet do 50 osób. Na jednego lekarza-uczestnika przypada najczęściej od 2 do 4 modelek, co jest kolejną zaletą szkoleń OLLIE.

 

 

Szkolenia tylko dla lekarzy i punkty edukacyjne

Jesteśmy dumni z tego, że szkolenia OLLIE zostały wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej (OIL) w Warszawie i dodatkowo objęte punktami edukacyjnymi. Zaufanie, jakim obdarzyło nas wielu lekarzy z różnych dziedzin medycznych oraz rosnąca popularność naszych szkoleń, sprawiają, że widzimy jeszcze większy sens w tym, co robimy.

 

 

Zabiegi medycyny estetycznej lekarze mogą wykonywać bezpośrednio po szkoleniu w OLLIE

Możliwość przeprowadzenia dużej ilości zabiegów podczas szkolenia sprawia, że lekarze po jego ukończeniu czują się bardziej pewni siebie i swoich umiejętności. Dzięki temu mogą od razu wykonywać takie same zabiegi w swoich gabinetach i klinikach. W ten sposób unikamy sytuacji, kiedy to lekarz samodzielnie, bez żadnego wsparcia musi przeprowadzić swój pierwszy zabieg. Szkolenia przeprowadzane są w małych, kameralnych grupach liczących od 3 do 7 osób. Pozwala nam to na monitorowanie wszystkich podejmowanych przez uczestników działań i koncentrację na każdym z nich z osobna. Jednocześnie kursanci otrzymują bezpośrednie wsparcie lekarza prowadzącego szkolenie, który jest do ich dyspozycji i służy pomocą. Organizując nasze kursy z dużym zaangażowaniem i w sposób jak najbardziej profesjonalny, OLLIE ma pewność, że każdy z uczestników nabędzie podczas nich niezbędną wiedzę z określonej dziedziny. Tym samym będzie mógł przeprowadzać zabiegi w bezpieczny i efektywny sposób, zyskując akceptację i zaufanie swoich pacjentów.

 

 

Unikalne, autorskie programy szkoleniowe

Nieustannie poszerzamy ofertę szkoleń w OLLIE, dostosowując ją jednocześnie do potrzeb pacjentów, którzy oczekują od medycyny estetycznej coraz więcej. Najczęściej wybierane jest szkolenie z podstaw medycyny estetycznej, podczas którego uczestnicy zdobywają wiedzę na temat podstawowych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i peelingów medycznych. Proponujemy również kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera. Każdy lekarz-uczestnik ma wtedy możliwość wykonania od 100 do 600 iniekcji. Ponadto oferujemy m.in. kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego oraz szkolenie z hydroksyapatytu wapnia.

 

 

Szkolenia z marketingu medycznego i promocji gabinetu lekarskiego

OLLIE to również jedyne centrum szkoleniowe w Polsce, które szkoli z marketingu medycznego i promocji w kontekście polskich przepisów prawnych. Podczas szkoleń uczestnicy dowiadują się, co zrobić, aby ich gabinet wyróżniał się na tle innych oraz jakie usługi i w jaki sposób należy wprowadzić do swojej oferty. Lekarze - uczestnicy otrzymują nie tylko cenną wiedzę na temat niestandardowych działań promocyjnych, ale też wskazówki dotyczące efektywnego prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej. Ponieważ cenimy sobie indywidualne podejście do pacjenta oraz uczestników szkoleń, organizujemy także indywidualne spotkania z marketingu i prawa medycznego. Dzielimy się podczas nich naszą wiedzą i doświadczeniem m.in. na temat prowadzenia dokumentacji medycznej czy też odpowiedzialności prawnej lekarza.

 

 

Szkolenia w OLLIE coraz bardziej popularne

Ze względu na wiele oferowanych przez OLLIE korzyści, nasze szkolenia z medycyny estetycznej cieszą się dużą popularnością. Wyróżnia nas praktyczny charakter szkoleń, bogata oferta, indywidualne i nowoczesne podejście oraz ogromna wiedza i doświadczenie. OLLIE to dla wielu początek nowej drogi zawodowej i pasjonującej przygody z medycyną estetyczną. Jesteśmy dumni, gdyż nasi absolwenci wracają na kolejne kursy i polecają nas znajomym. To dla nas najlepsze podziękowanie.