Praktyka w OLLIE czyni mistrza

OLLIE wyznacza standardy na rynku szkoleniowym, sukcesywnie wprowadzając do swojej oferty nowe i autorskie szkolenia. Tym razem Centrum Szkoleniowe proponuje warsztaty doszkalające, których celem jest rozwijanie nabytych umiejętności od strony praktycznej. Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka – OLLIE stawia na praktykę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną.

 

 

Szkolenie i co dalej?

Wiele osób po ukończeniu szkolenia lub warsztatu nie jest pewnych dopiero co nabytych umiejętności. To samo dotyczy lekarzy, którzy podczas szkoleń i warsztatów zgłębiają tajemnice medycyny estetycznej. Czasami targają nimi wątpliwości i brakuje im odwagi do wprowadzenia w życie kolejnej usługi czy zabiegu. Zwlekają z poszerzeniem swojej oferty, szukając możliwości dodatkowego przeszkolenia z interesujących ich zagadnień. Niektórzy już wykonują zabiegi, ale mimo to nadal są żądni wiedzy i potrzebują więcej praktyki i większego doświadczenia.

 

 

Odpowiedź na potrzeby

Firmy organizujące szkolenia z zakresu medycyny estetycznej nie zaspokajają tego typu potrzeb lekarzy. Często jedyną możliwością wykonania większej ilości zabiegów w kontrolowanych warunkach jest w ich przypadku kilkukrotne branie udziału w tych samych szkoleniach. Dlatego też Centrum Szkoleniowe OLLIE wprowadza jedyny tego typu warsztat w Polsce skierowany do tych lekarzy, którzy dodatkowo chcą poćwiczyć różnego rodzaju zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, aby nabrać jeszcze większej praktyki.

 

Praktyka w OLLIE czyni mistrza - Lipotransfer

Praktyka w OLLIE czyni mistrza - Lipotransfer

 

 

Jak zostać mistrzem

Warsztaty doszkalające mają charakter wyłącznie praktyczny; nie zawierają części teoretycznej. Za każdym razem prowadzone są przez innego trenera. To doskonała okazja do tego, aby pod okiem różnych wykładowców i w towarzystwie innych lekarzy, specjalistów zajmujących się medycyną estetyczną, doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowe metody i techniki oraz wymieniać się doświadczeniami podczas ciekawych i wciągających dyskusji.

 

 

Zakres tematyczny

Podczas warsztatów lekarze ćwiczą wykonywanie różnego rodzaju zabiegów medycyny estetycznej. Zakres tematyczny szkoleń jest bardzo szeroki– od toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego poprzez osocze bogatopłytkowe i nici liftingujące aż do wolumetrii i stymulatorów kolagenu, takich jak np. hydroksyapatyt wapnia czy atelokolagen Linerase. W każdym warsztacie bierze udział około 20 pacjentów mających różne problemy i defekty estetyczne, co oznacza, że w ciągu jednego dnia można na spokojnie przećwiczyć całą gamę zabiegów.

 

Praktyka w OLLIE czyni mistrza - Nici PDO

Praktyka w OLLIE czyni mistrza - Nici PDO

 

 

Praktyka w OLLIE czyni mistrza czyli jak nie przegapić okazji

Praktyczne warsztaty doszkalające w OLLIE uczą planowania terapii i samodzielnego wykonywania zabiegów medycyny estetycznej w sposób, który jest zgodny z oczekiwaniami pacjentów. Uzyskiwane efekty powinny być naturalne i przewidywalne. Współczesna medycyna estetyczna kładzie bowiem nacisk na naturalne piękno i podkreślanie naturalnych walorów estetycznych twarzy. Dzięki warsztatom lekarz nabiera większej wprawy i pewności siebie, co pomaga mu osiągnąć sukces na rynku medycyny estetycznej.

 

 

Więcej informacji tutaj: Warsztaty doszkalające - mix zabiegów

 

 

Polecane artykuły:

 

 

Zapraszamy na kolejne szkolenia i zabiegi w OLLIE