OLLIE – najszersza oferta szkoleń w Polsce

2016 rok to wprowadzanie na polski rynek nowych szkoleń i utrzymywanie najnowocześniejszych standardów nauczania, . Nowe szkolenia to m.in. Laseroterapia z Plasmą IQ, laserami ND-YAG i Er-YAG, Ginekologia estetyczna, Lipotransfer.

 

 

Najszersza oferta szkoleń w Polsce

W 2016 roku po raz kolejny OLLIE rozszerzyło ofertę szkoleniową. Nowe szkolenia obejmują wiedzę z zakresu zastosowań hydroksyapatytu wapnia, lipolizy iniekcyjnej, lipotransferu, stymulatorów kolagenu, kompleksowej laseroterapii oraz ginekologii estetycznej. Wszystkie kursy prowadzą lekarze – trenerzy z wieloletnią praktyką, ogromnym doświadczeniem i chęcią do dzielenia się wiedzą z innymi.

 

 

Ginekologia estetyczna

Kompleksowe szkolenie z ginekologii estetycznej adresowane jest do ginekologów, urologów i lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Jego program został opracowany przez OLLIE wspólnie z ginekologiem, dr. n. med. Robertem Bartkowiakiem i stanowi doskonałą odpowiedź na oczekiwania współczesnych kobiet.

 

 

Szkolenie z lipolizy iniekcyjnej

Lipoliza iniekcyjna to coraz bardziej popularny wśród pacjentek zabieg. Umożliwia szybką, efektywną i bezpieczną redukcję tkanki tłuszczowej w wybranej okolicy. Jest to doskonała alternatywa dla inwazyjnych procedur wyszczuplających i innych metod odchudzania. U osób z niewielkim nadmiarem tkanki tłuszczowej efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

 

 

Laseroterapia

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii to już druga odsłona tego tematu w OLLIE. Zapraszamy lekarzy leczących problemy skórne, dermatologów, ginekologów, lekarzy medycyny estetycznej na jedyne na rynku, niezależne szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego. Obejmuje ono zabiegi na różnych okolicach twarzy i ciała przy użyciu sprzętu medycznego: Plasma IQ, Karboksyterapia, Laser Er:YAG, Laser diodowy, Technologia ND:YAG, Technologia NIR.

 

 

OLLIE - najszersza oferta szkoleń w Polsce: LASEROTERAPIA

OLLIE - najszersza oferta szkoleń w Polsce: LASEROTERAPIA

 

 

Lipotransfer

Lipotransfer to nowoczesny zabieg przeznaczony dla pacjentów poszukujących nowości oraz zabiegów bazujących na metodach naturalnych. Pozwala na wykorzystanie nadmiaru tkanki tłuszczowej jako wypełniacza bruzd czy zmarszczek. Jednocześnie zaspokaja potrzeby pacjentek w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała i twarzy oraz działania przeciwstarzeniowego.

 

 

Szkolenie z hydroksyapatytu wapnia

Hydroksyapatyt wapnia stanowi alternatywę dla zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Wprowadzenie do oferty gabinetu medycznego zabiegów z hydroksyapatytem wapnia podnosi jego prestiż. Jest to bowiem zabieg wykonywany w nielicznych klinikach medycyny estetycznej.

 

Szkolenie z hydroksyapatytu wapnia i lipotransferu polecamy lekarzom, którzy już mają doświadczenie w wykonywaniu zabiegów wolumetrycznych kwasem hialuronowym i pracują z kaniulami.

 

 

Wykładowcy

Wykładowcy w OLLIE to lekarze – praktycy. Specjalizują się w różnych dziedzinach medycyny – dermatologii, chirurgii plastycznej czy stomatologii, stosują różne techniki zabiegowe, ale łączy ich pasja do tego, co robią i chęć oraz umiejętność dzielenia się tą pasją z innymi. Systematycznie współpracują z centrum szkoleniowym OLLIE i zdobywają uznanie i sympatię zarówno lekarzy – uczestników, jak i pacjentek – modelek.

 

 

OLLIE - najszersza oferta szkoleń w Polsce: WYKŁADOWCY OLLIE

OLLIE - najszersza oferta szkoleń w Polsce: WYKŁADOWCY OLLIE

 

 

Najwyższe standardy w Centrum Szkoleniowym OLLIE

OLLIE jest jedną z pierwszych i wciąż nielicznych firm, której wszystkie szkolenia są wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i objęte punktami edukacyjnymi. Szkolimy tylko lekarzy i lekarzy dentystów. Unikalne, autorskie programy szkoleń, tworzone przez zespół wykładowców OLLIE pozwalają uczestnikom szkoleń na zdobycie wiedzy i umiejętności technicznych potrzebnych do profesjonalnego i bezpiecznego wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

 

 

Z OLLIE Pacjenci Cię Pokochają

Bardzo dziękujemy Lekarzom-Wykładowcom, Lekarzom-Uczestnikom oraz Modelkom i Modelom za obecność, profesjonalizm i zaangażowanie. To dzięki Wam rok 2016 obfitował w pozytywne zmiany. Mamy nadzieję, że 2017 będzie jeszcze lepszy, czego sobie i Wam życzymy.

 

 

Polecane artykuły:

 

 

Zapraszamy na kolejne szkolenia i zabiegi w OLLIE