Medycyna i ginekologia estetyczna – jesienne kursy w OLLIE

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, labioplastyka, kwas hialuronowy i toksyna botulinowa. To tylko niektóre z zabiegów, wykonywanych przez lekarzy podczas szkoleń w Centrum Szkoleniowym OLLIE, podczas kursów na różnych poziomach zaawansowania w październiku.

 

 

Najwyższe standardy szkoleń medycznych

Szkolenia w Centrum Szkoleniowym OLLIE odbywają się tak, jak w większości renomowanych klinik i gabinetów medycznych. Wszystkie szkolenia są wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, są objęte punktami edukacyjnymi, a wykładowcy i program kursów OLLIE muszą zostać zaakceptowane przez Okręgową Izbę Lekarską w Warszawie. W naszych szkoleniach biorą udział jedynie lekarze i dentyści. Pracujemy tylko na oryginalnych preparatach.

 

 

Medycyna i ginekologia estetyczna - toksyna botulinowa

Medycyna i ginekologia estetyczna - toksyna botulinowa

 

 

Nacisk na doświadczenie i praktykę

Każdy kurs medyczny w OLLIE składa się z bezpłatnego (niepowtarzającego się podczas kolejnych szkoleń) modułu biznesowo-marketingowego, wykładu lekarza-trenera oraz części warsztatowej. Część wykładowa obejmuje wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegów, omówienie możliwych powikłań i sposobów im zapobiegania, informacje o stosowanych preparatach i ich przygotowywaniu do podania. Część praktyczna to przede wszystkim zabiegi wykonywane z pomocą lekarza-wykładowcy przez lekarzy-uczestników szkoleń. Wszyscy wykładowcy są dobierani pod kątem doświadczenia w wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej i umiejętności dzielenia się wiedzą z kursantami.

 

 

Kompleksowe spojrzenie na medycynę estetyczną

Krótka bezpłatna konsultacja medyczna i kwalifikacja do zabiegu poprzedza wykonanie każdego zabiegu medycyny estetycznej, ginekologii czy laseroterapii. W trakcie konsultacji lekarze, z pomocą lekarza-trenera, sprawdzają czy są wskazania do wykonania zabiegu oczekiwanego przez modela/pacjenta oraz czy nie ma przeciwwskazań medycznych lub estetycznych do jego wykonania.

 

 

Medycyna i ginekologia estetyczna - Nici PDO

Medycyna i ginekologia estetyczna - Nici PDO

 

 

Indywidualny plan terapeutyczny

Indywidualny plan terapeutyczny to długookresowa propozycja zabiegów dla modeli/pacjentów. Jest omawiana w trakcie konsultacji medycznej i bardzo często wykracza poza program szkoleń i zabiegów. Typowym przykładem może być konsultacja pacjentki, wyrażającej chęć korekcji lwiej zmarszczki. Po wstępnej analizie stanu i kondycji skóry oraz układu i proporcji twarzy oraz ustaleniu oczekiwań i spodziewanych efektów zabiegowych, w trakcie szkolenia z Podstaw medycyny estetycznej (zakres: kwas hialuronowy, toksyna botulinowa i peelingi chemiczne), lekarze zarekomendowali pacjentce zabiegi laserowego ujędrniania skóry oraz poprawy owalu twarzy z użyciem nici PDO i zabiegów wolumetrycznych.

 

 

Najszersza oferta szkoleń z medycyny estetycznej w Polsce

Centrum Szkoleniowe OLLIE proponuje naszerszą ofertę kursów medycznych w Polsce. W październiku przeprowadzone zostały między innymi następujące moduły szkoleniowe:

   

   

 • Podstawy medycyny estetycznej, Kwas hialuronowy – usta i okolice, Toksyna botulinowa – poziom średnio zaawansowany.
  Szkolenia poprowadził dr n. med. Łukasz Drozd, chirurg plastyczny. W ciągu dwóch dni lekarze wykonali zabiegi na ponad 50 modelkach i modelach. Z uwagi na duże zainteresowanie tematem "Podstawy medycyny estetycznej" utworzyliśmy specjalnie dodatkową grupę, a za poprowadzenie drugiego szkolenia odpowiadał lek. med. Adam Srebrzyński, chirurg ogólny.
 •  

   

  Medycyna i ginekologia estetyczna - szkolenie "Podstawy medycyny estetycznej"

  Medycyna i ginekologia estetyczna - szkolenie "Podstawy medycyny estetycznej"

   

   

 • Ginekologia estetyczna – kompleksowe szkolenie z ginekologii estetycznej poprowadził dr n. med. Robert Bartkowiak, ginekolog – położnik. Do zabiegów wykonywanych podczas całodziennego warsztatu zostało zakwalifikowanych 14 pacjentek, u których wykonano zabiegi laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu, laserowego obkurczania pochwy, labioplastki w celu leczenia asymetrii okolic intymnych i przerostu warg sromowych, modelowania i rewitalizacji okolic intymnych kwasem hialuronowym oraz powiększania punktu G.
 •  

   

  Medycyna i ginekologia estetyczna - laser MonaLisa oraz kwas hialuronowy Desirial do modelowania okolic intymnych

  Medycyna i ginekologia estetyczna - laser MonaLisa oraz kwas hialuronowy Desirial do modelowania okolic intymnych

   

   

 • Szkolenia na poziomie zaawansowanym – zalicza się do nich kilka modułów, m. in. Wolumetria, modelowanie i kaniule, Kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera oraz szkolenie Nici PDO liftingujące i rewitalizujące. Październikowe szkolenie z wolumetrii poprowadził lek. med. Adam Srebrzyński, z pomocą którego lekarze-uczestnicy wykonali zabiegi na około 10 modelkach-pacjentkach. Pozostałe zaawansowane szkolenia poprowadził dr n. med. Michał Rogowski-Tylman, dermatolog-wenerolog, który również w październiku poprowadził pierwsze na świecie warsztaty z zakresu zabiegów medycyny estetycznej u mężczyzn podczas XVI Środkowoeuropejskiego Kongresu Medycyny Estetycznej w Warszawie w Hotelu Hilton.

 

 

Medycyna i ginekologia estetyczna - preparaty Stylage

Medycyna i ginekologia estetyczna - preparaty Stylage

 

 

Medycyna i ginekologia estetyczna w OLLIE

Bardzo dziękujemy Lekarzom-Wykładowcom, Lekarzom-Uczestnikom oraz Modelkom i Modelom za profesjonalizm, zaangażowanie i wszystkie pozytywne opinie, które otrzymaliśmy po zakończonych październikowych szkoleniach i zabiegach.

 

Podczas najbliższych szkoleń, już 19-20 i 26-27 listopada, zapraszamy między innymi na Kompleksowe szkolenie z laseroterapii, z nowym bogatszym programem (m. in Plasma IQ, Karboksyterapia, Laser CO2, Laser diodowy, ND:YAG, technologia NIR).

 

Inne listopadowe tematy możecie odkryć tutaj:
Terminy szkoleń w listopadzie

 

 

Polecane artykuły

 

 

Zapraszamy na szkolenia i zabiegi w OLLIE