Laser INFINi – laseroterapia wszystkich typów skóry przez cały rok

Innowacyjna, bezpieczna i precyzyjna metoda poprawy napięcia i zagęszczenia skóry. Urządzenie medyczne Infini zwalcza zwiotczenie i wiotkość skóry. Daje efekt liftingu skóry bez skalpela. RF Infini jest delikatniejszą i mniej inwazyjną alternatywą laseroterapii dla agresywnych, frakcyjnych zabiegów laserowych odmładzania i liftingu. Zapewnia krótki (1-2 dni) okres rekonwalescencji.
 
INFINI® jest obecnie jedynym aparatem na rynku estetycznym, z wykorzystaniem którego zabieg można wykonywać na różnych głębokościach skóry, co daje przestrzenny efekt ujędrniania skóry, dzięki wielopunktowemu działaniu na jej kolejne warstwy.

 
 

Infini – termolifting frakcyjny (RF)

 
Zabieg idealny dla osób, które chcą:
 

 • poprawić napięcie skóry
 • poprawić owal twarzy
 • odmłodzić skórę szyi, dekoltu, dłoni
 • ujędrnić piersi, ramiona, brzuch, pośladki lub uda
 • usunąć zmarszczki, blizny, rozstępy
 • usunąć blizny potrądzikowe
 • wyleczyć trądzikowe zmiany zapalne na skórze
 • ograniczyć nadmierne wydzielanie sebum
 • zredukować poszerzone pory
 • wykonywać zabiegi na skórze przez cały rok, również w okresach intensywnej ekspozycji na słońce.

 
ABSOLUTNA NOWOŚĆ W ZABIEGACH MEDYCYNY ESTETYCZNEJ! INFINI® - "Igłowy Termolifting RF"

 
 

Czym jest laser INFINI®?

Laser INFINI® to szybka, precyzyjna i bezpieczna procedura medycznego modelowania i ujędrniania przestrzennego skóry. Zabieg jest polega na jednoczesnym mikronakłuwaniu i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych.

 
 

Jak działa laser INFINI®?

Termolifting, powoduje zagęszczenie i ujędrnienie skóry, dając poprawę wyglądu twarzy (owal, opadające policzki), okolic oczu (zmarszczki, opadające powieki, „worki pod oczami”), szyi, dekoltu, dłoni, piersi, brzucha, ramion (wiotka skóra). Głowica urządzenia jest wyposażona w 49 mikroigieł, których końcówki, po przekłuciu skóry, są podgrzewane. Bezpośrednim efektem są pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które zapoczątkowują proces odnawiania włókien kolagenowych. Włókna kolagenowe ulegają skróceniu, i dzięki temu poprawia się napięcie skóry, gęstość, skóra przestaje "wisieć".

 
 

Jakie są wskazania do zabiegu INFINI®?

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą:
 

 • poprawić owal twarzy, szyi, podbródka i tazw. "chomików"
 • odmłodzić skórę szyi, dekoltu, dłoni
 • ujędrnić piersi, ramiona, brzuch lub uda
 • usunąć zmarszczki, blizny, rozstępy
 • trwale zmniejszyć lub zlikwidować pocenia w okolicy pach

 
 

Jak przebiega zabieg INFINI®?

Po znieczuleniu miejscowym obszar zabiegowy poddaje się działaniu głowicy termoliftingującej aplikując energie RF na różnych głębokościach skóry w trakcie kolejnych pasaży w przedziale: 0,5 do 3,5 mm. Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić krótkotrwałe, punktowe krwawienie oraz rumień i nieznaczny obrzęk. Wszystkie efekty uboczne ustępują w przeciągu 24-48 godzin.
 
Efekt działania aparatu to pozostawione pod skórą punkty koagulacji i przegrzania, które dają początek remodelingu podskórnego kolagenu.
 
Kluczowym elementem potwierdzającym skuteczność zabiegu jest precyzja jego wykonania.

 
 

Jaki jest czas trwania zabiegu termolifting?

Procedura zabiegu INFINI, zależnie od wielkości obszaru, trwa od 0,5 – 2 godzin.
 
 

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu INFINI®?

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie włókien kolagenowych, przez co skóra staje się bardziej napięta. Cały proces remodelingu podskórnego kolagenu następuje przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. W tym czasie dochodzi do stymulacji powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to gęstsza, jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się również drobne zmarszczki. Metoda daje dobre efekty przy usuwaniu zmarszczek, liftingu skóry i poprawie jej elastyczności okolicy oczu, twarzy, szyi i dekoltu, dłoni, piersi. Efekt termoliftingu narasta stopniowo przez trzy miesiące po zabiegu.
 
Efekt po laseroterapii INFINI®:
 

 • poprawa napięcia, jędrności i gęstości skóry
 • odmłodzenie skóry
 • lifting skóry
 • zmniejszenie rozstępów skóry
 • spłycenie głębokości zmarszczek
 • zmniejszenie widoczności porów skóry
 • wygładzenie i rozjaśnienie skóry
 • trwałe usunięcia nadpotliwości skóry

 
 

Jak długo utrzymują się efekty i jak często należy powtarzać zabieg ?

Aby uzyskać długotrwały i maksymalny efekt, zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w miesięcznych odstępach. U większości osób należy spodziewać się całkowicie trwałego efektu, z ewentualnością wykonania zabiegu „przypominającego”, co jakiś czas (1-2 lata).

 
 

Co odróżnia INFINI® od innych zabiegów liftingujących RF?

"Igłowy Termolifting RF" jest niezwykle precyzyjnym, efektywnym i bezpiecznym zabiegiem o wyjątkowej skuteczności z bardzo krótkim czasem gojenia. W trakcie zabiegu pobudzamy skórę nie tylko energią cieplną, ale też nakłuwaniem, które aktywuje procesy regeneracyjne. W urządzeniu INFINI® źródłem ciepła są fale radiowe, podobnie jak w stosowanych, z dużym sukcesem, aparatach starszej generacji Termage®, Pelleve® lub Radiage®. Innowacyjność INFINI® polega na odmiennym sposobie aplikacji energii – nie przez powłoki skórne jak w starszych urządzeniach tego typu, lecz wewnątrz skóry, przy pomocy specjalnych izolowanych igiełek aplikowanych na docelową głębokość pod naskórkiem. Oznacza to, że w przeciwieństwie do innych zabiegów podgrzewana jest tylko skóra właściwa – na głębokości od 0,5 mm do 3,5 mm – bez przegrzania naskórka, a więc unikamy destrukcji powierzchownej warstwy, dzięki czemu już stosunkowo szybko goi się podrażnienie skóry po zabiegu.

 
 

Czy mogą wystąpić skutki uboczne?

Skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, co mija w ciągu 24-48 godzin. Na drugi dzień po zabiegu można powrócić do normalnej aktywności. Skóra po zabiegach bardzo dobrze się goi. Otworki po igłach całkowicie zarastają w ciągu 8 -12 godzin. Po zabiegu występuje krótkotrwałe, punktowe krwawienie.

 
 

Jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu?

 • ciąża
 • choroba nowotworowa
 • otwarte rany lub zmiany chorobowe skóry
 • wszczepione urządzenia elektryczne
 • zaburzenia krzepliwości krwi
 • terapia przeciwzakrzepowa

 
 

Infini-przez cały rok

Zabieg Infini to jeden z mniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Można go wykonywać przez cały rok. Światło słoneczne nie jest żadnym przeciwwskazaniem. Wykonanie laseroterapii w okresie nasłonecznienia nie powoduje zagrożenia przebarwieniami. Zabiegi można wykonywać również na opalonej skórze. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Na 30-60 minut przed zabiegiem skórę znieczula się kremem Emla.

 
 

Polecane artykuły

ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-napiecia-skory-owalu-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-napiecia-skory-zmniejszenie-zmarszczek-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-napiecia-skory-splycenie-zmarszczek-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-ujedrnienie-skory-owalu-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-napiecia-skory-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-likwidacja-blizn-zmian-trądzikowych-przed-i-po-zabiegu.jpg
ollie-pl-infini-szkolenia-z-laseroterapii-efekty-poprawa-likwidacja-przerostu-blizn-przed-i-po-zabiegu.jpg