Artykuł o OLLIE w Medserwis.pl

RF Infini termolifting okładka Dr Tazbir
OLLIE jako jedna z pierwszym firm w Polsce wprowadziła już w 2014 roku zabiegi termoliftingu frakcyjnego RF INFINI. Zabiegi wykonywane były podczas OLLIE Beauty Days przez dr Martę Tazbir, która jest wieloletnim ogólnopolskim wykładowcą OLLIE.

 

 

OLLIE w mediach - artykuł "Nowy wymiar odmładzania"

Artykuł autorstwa dr Marty Tazbir pt. "Nowy wymiar odmładzania" to krótka informacja czym jest i jak działa zabieg RF INFINI, czyli tzw. lifting bez skalpela.

 

 

ollie-pl-rf-infini-termolifting-artykul-dr-tazbir

 

 

NOWOŚĆ - Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego

W związku z rosnącym zainteresowaniem zabiegami RF INFINI oraz skutecznością zabiegów laserowych, firma OLLIE wprowadziła jako pierwsza firma w Polsce Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego. Podczas szkolenia lekarze mają możliwość wykonywania zabiegów sprzętem medycznym RF INFINI oraz laserami IPL i eCO2.

 

 

Wiele zabiegów podczas jednego szkolenia

Zabiegi wykonywane podczas szkolenia na modelkach to m.in. leczenie trądzika pospolitego, różowatego, przebarwień, rozstępów oraz poprawa napięcia i gęstości skóry. Zabiegi wykonywane podczas szkoleń poszerzają ofertę zabiegów iniekcyjnych - np. toksyną botulinową czy kwasem hialuronowym.

 

 

Polecamy