Wykładowca OLLIE, dr n. med. Michał Rogowski-Tylman, prelegentem na XVI Kongresie Medycyny Estetycznej

Dr n. med. Michał Rogowski-Tylman - jeden z wykładowców pierwszego na świecie warsztatu na temat zabiegów medycyny estetycznej dla mężczyzn, który odbył się podczas XVI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Od wielu lat zajmuje się procedurami medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Specjalizuje się w zabiegach laserowych i zaawansowanych technikach stosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy i stymulatorów kolagenu oraz nici PDO. Jest szkoleniowcem w OLLIE, a także ambasadorem i trenerem jednej z marek wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej.

 

 

XVI Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Organizowany od 16 lat Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging to jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej w Europie. Co roku gromadzi około 1300 lekarzy, naukowców i praktyków, zajmujących się medycyną i chirurgią estetyczną, flebologią, dermatologią, a także medycyną przeciwstarzeniową, ginekologią estetyczną, kosmetologią oraz medi-spa. Podczas Kongresu Medycyny Estetycznej prelegentami są wyłącznie wybitni lekarze-praktycy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z kolegami-lekarzami.

 

 

Wykładowca OLLIE dr n. med. Michał Rogowski-Tylman-wykładowcą podczas Kongresu Medycyny Estetycznej

 

 

Dr n. med. Michał Rogowski-Tylman - wykładowca kongresowy

Dr n. med. Michał Rogowski-Tylman to doświadczony szkoleniowiec z zakresu procedur medycyny estetycznej. Został zaproszony do współprowadzenia specjalistycznego workshopu na temat zabiegów medycyny estetycznej stosowanych u mężczyzn. Dr n. med Michał Rogowski-Tylman, wraz z Prof. Nicolą Zerbinati, specjalistą dermatologii i wenerologii, adiunktem Uniwersytetu w Varese we Włoszech oraz doktorami - Krzysztofem Mirackim i Pawłem Kubikiem poprowadził warsztaty „Zrozumieć skórę mężczyzn”. Prowadzący podzielili się z uczestnikami spotkania własnymi doświadczeniami, jak zachować naturalny, zdrowy, a jednocześnie męski wygląd z pomocą lekarza medycyny estetycznej oraz jak usunąć z twarzy wyraz zmęczenia.

 

 

Dr Rogowski-Tylman – ekspert OLLIE z zakresu laseroterapii i technik zaawansowanych

Doktora Michała Rogowskiego-Tylmana mogą Państwo spotkać podczas szkoleń prowadzonych w Centrum Szkoleniowym OLLIE, z którym współpracuje już od dłuższego czasu. Prowadzone przez niego szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na praktyczne aspekty kursu i bogate doświadczenie wykładowcy. Najnowszą wiedzę z zakresu medycyny estetycznej doktor Rogowski-Tylman przekazuje w niezwykle przystępny sposób. Jego zawodowe zainteresowania koncentrują się na procesach starzenia się skóry - tematem pracy doktorskiej był „Udział promieniowania ultrafioletowego w zapoczątkowaniu procesu przyspieszonego starzenia się skóry.”

 

 

Warszaty na Kongresie Medycyny Estetycznej w Hiltonie prowadzone przez dr n. med. Michała Rogowskiego-Tylmana

 

 

Szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania

W Centrum Szkoleniowym OLLIE dr n. med. Michał Rogowski-Tylman prowadzi kursy medyczne na wszystkich poziomach zaawansowania z toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, laseroterapii, nici PDO, osocza bogatopłytkowego i mezoterapii oraz stymulatorów kolagenu.

 

 

Wybrane szkolenia i zabiegi specjalistyczne prowadzone przez dr n. med. Michała Rogowskiego-Tylmana

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego
Kompleksowe szkolenie z osocza bogatopłytkowego, mezoterapii i mezorollera
Wolumetria, modelowanie i kaniule