Weekendowe szkolenie “Podstawy medycyny estetycznej” w OLLIE (19-20.09.2015)

Weekendowe szkolenie "Podstawy medycyny estetycznej"

Po raz kolejny w firmie OLLIE odbyły się dwudniowe szkolenia z medycyny estetycznej w Warszawie. Szkolenie "Podstawy medycyny estetycznej" to autorskie szkolenie OLLIE. Weekend z medycyną estetyczną to 2 dni, w trakcie których lekarze – uczestnicy szkoleń uczestniczyli w 3 kursach: „Podstawy medycyny estetycznej”, „Kwas hialuronowy poziom średniozaawansowany – usta i okolice” oraz „Toksyna botulinowa poziom średniozaawansowany – skóra dojrzała”. Szkolenia zabiegowe poprowadziła lek. med. Marta Tazbir – lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów.
 
 
Ollie szkolenia z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego dla-lekarzy
 

Wiedza i umiejętności

Uczestnicy zdobyli wiedzę i umiejętności z zakresu wskazań i przeciwwskazań z wykonywania zabiegów z kwasem hialuronowym i toksyną botulinową, każdy z lekarzy miał możliwość wykonywania zabiegów na pacjentach, bowiem część warsztatowa obejmuje około 75% czasu szkoleń. Uczestnicy szkoleń samodzielnie wykonywali zabiegi na modelkach - korekcję bruzd nosowo-wargowych, linii marionetek, ust, czoła, kurzych łapek czy lwiej zmarszczki.
 
 
Ollie Szkolenie z podstaw medycyny estetycznej dla lekarzy z dużą ilością zabiegów
 

Moduły biznesowo-marketingowe

Moduły biznesowo-marketingowe poprowadził trener marketingu medycznego Oliwia Bożek. Za udział w szkoleniach uczestnicy otrzymali 16 punktów edukacyjnych oraz certyfikaty w języku polskim i angielskim.
 
 
Ollie Szkolenia z medycyny estetycznej i marketingu medycznego dla lekarzy