Udział OLLIE w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej 3-5.10.2014

OLLIE-standardy i jakość szkoleń zgodne z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej

OLLIE jako jedna z wiodących firm szkoleniowych z dziedziny medycyny estetycznej bierze udział w najważniejszych wydarzeniach branżowych. Dzięki temu szkolenia organizowane przez OLLIE są zgodne z aktualnymi, światowymi standardami medycyny. Prawidłowe przeszkolenie w zakresie wykonywania zabiegów medycyny estetycznej pozwala uzyskiwać lepsze, bezpieczne efekty zabiegów i ograniczyć liczbę powikłań. Dzięki temu łatwiej można zbudować nić zaufania między lekarzem a pacjentem.

 

 

Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Warszawski Kongres to spotkanie kluczowych autorytetów z dziedziny medycyny estetycznej i anti-aging oraz dziedzin im pokrewnych: kosmetologii, flebologii i chirurgii plastycznej. Wydarzenie od lat skupia niezależne i opiniotwórcze środowisko medyczne z całego świata i jest jednym z najważniejszych kongresów medycyny estetycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W roku 2014 w Kongresie wzięło udział 750 lekarzy, około 75 wystawców oraz 90 wykładowców z kraju i zagranicy.

 

 

OLLIE na Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Stoisko OLLIE zostało odwiedzone przez wielu znamienitych lekarzy medycyny estetycznej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zorganizowane przez zespół OLLIE konkursy oraz jabłka, którymi częstowani byli lekarze podczas Kongresu.

 

 

Dziękujemy lekarzom, którzy odwiedzili stoisko OLLIE!

Jabłka - konkurs OLLIE podczas udziału w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej