Udział OLLIE w 13-tym Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Monte Carlo

OLLIE-jedyna polska firma szkoleniowa uczestnicząca w Kongresie w Monte Carlo

 

 

OLLIE wzięło udział w 13. Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Monte Carlo w dniach 26-28 marca 2015. Było jedyną polską firmą, reprezentującą sektor polskich szkoleń z medycyny estetycznej. Udział OLLIE w światowych kongresach gwarantuje najwyższą jakość i standardy szkoleń, zgodne z najnowszymi osiągnięciami nauki i doświadczeniem światowych ekspertów w medycynie estetycznej. Firmę OLLIE podczas 13. Światowego Kongresu Medycyny Estetycznej w Monte Carlo reprezentowała Oliwia Bożek, Business Manager.

 

 

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej w Monte Carlo

 

 

Światowy Kongres Medycyny Estetycznej w Monte Carlo to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży. Od 13 lat w Kongresie bierze udział ponad 9 000 uczestników z ponad 120 krajów świata. Na czterech piętrach swoje produkty i najnowsze osiągnięcia prezentuje ponad 300 wiodących wystawców z różnych kontynentów.

 

Główną ideą Kongresu w 2015 roku były „Idea charyzmy i przyszłe wyzwania medycyny estetycznej". Kongres został poświęcony kompleksowemu podejściu do zapobiegania starzenia dzięki wykorzystaniu osiągnięć dermatologii i chirurgii oraz osiągnięciu poprawy samopoczucia pacjenta dzięki medycynie anti-aging.

 

 

Sharon Stone twarzą światowej kampanii wypełniaczy

Oprócz warsztatów i wykładów, część paneli została poświęcona marketingowi i rozwijaniu praktyki medycyny estetycznej. Firma Galderma ogłosiła podczas Kongresu, że twarzą światowej kampanii wypełniaczy Restylane została Sharon Stone.

 

 

Kongres Medycyny Estetycznej Monte Carlo 2015

Kongres Medycyna Estetyczna Monte Carlo marzec 2015