Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii w OLLIE (13.06.2015)

Wiele zabiegów

Wykonanie 100 – 300 iniekcji podczas przez każdego lekarza podczas szkoleń z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii ułatwia późniejsze wykonywanie wszystkich zabiegów iniekcyjnych, w tym z toksyną botulinową i kwasem hialuronowym. Podczas szkolenia w OLLIE uczestnicy szkolenia wykonywali zabiegi na twarzy, w okolicach oczu, szyi, dłoniach oraz owłosionej skórze głowy.

 

Osocze i mezoterapia popularne wśród pacjentów

Zabiegi osocza bogatopłytkowego i mezoterapii cieszą się dużą popularnością wśród pacjentów.Zabieg osocza bogatopłytkowego efektywnie hamuje procesy wypadania włosów, poprawiając ich gęstość.  Osocze bogatopłytkowe sprawdza się jako zabieg poprawiający kondycję skóry, zmniejszając jej wiotkość, spłycając zmarszczki i redukując rozstępy. Zabieg osocza bogatopłytkowego to zabieg cieszący się coraz większą popularnością wśród kobiet i mężczyzn, a do poddawania się zabiegom z osoczem bogatopłytkowym przyznaje się coraz większa liczba celebrytów.

 

Zabiegi zalecane systematycznie

Szkolenie z mezoterapii daje z kolei możliwość wykonywania jednego z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Pacjentom zaleca się powtarzanie mezoterapii w miesięcznych odstępach czasu.

 

 

Szkolenie z osocza bogatopłytkowego i mezoterapii

Szkolenia poprowadziła lek. med. Marta Tazbir – wykładowca OLLIE z wieloletnim doświadczeniem w medycynie estetycznej.

 

 Szkolenie z osocza bogatoplytkowego i mezoterapii w Ollie