Szkolenie z Nici PDO – rewitalizujących i liftingujących-z haczykami – 24.10.2015

Zabiegi z nićmi PDO to zabiegi liftingujące i rewitalizujące skórę w sposób mało inwazyjny i bez dodawania objętości twarzy. Lekarze-Uczestnicy szkoleń wykonują zabiegi z pomocą Lekarza-Wykładowcy.

 

 

Rosnąca popularność zabiegów z nićmi PDO

Zabiegi z nićmi PDO mają coraz więcej zwolenników. Podczas szkoleń z nici PDO w OLLIE uczestnicy szkoleń wykonują następujące zabiegi na pacjentkach-modelkach: lifting policzków, korekta podbródka i owalu twarzy, korekta linii żuchwy, lifting tzw. chomików czy podniesienie kącików ust.

 

 

ollie-pl-szkolenie-z-nici-pdo-liftingujacych-rewitalizujacych

 

 

Naturalne efekty zabiegów z nićmi PDO

Warto pamiętać, że zabiegi z nićmi PDO nie dodają objętości twarzy i poszerzają efekty, które można uzyskać dzięki zabiegom z kwasem hialuronowym czy z toksyną botulinową. Dzięki niciom PDO można uzyskać szybkie i naturalnie wyglądające efekty w stosunkowo mało inwazyjny sposób. Oprócz efektu liftingującego nici stymulują produkcję kolagenu w skórze, tworząc rodzaj dodatkowego „rusztowania” pod skórą.

 

 

ollie-pl-kursy-z-nici-pdo-liftingujacych-rewitalizujacych-z haczykami-warszawa

 

 

Szkolenie z nici PDO w OLLIE

Zależnie od okolicy poddawanej zabiegowi, wykorzystywane były nici z haczykami (tzw. Barb 4 D), jak i nici screw oraz mono (proste). W trakcie wykonywanych zabiegów wykorzystywane były nici na igle, jak i wprowadzane poprzez kaniule. Szkolenie zabiegowe poprowadziła lek. med. Marta Tazbir - lekarz medycyny estetycznej z kilkunastoletnim doświadczeniem w wykonywaniu zabiegów z zakresu anti-aging. Moduł biznesowo-marketingowy poprowadziła Oliwia Bożek – trener i wieloletni praktyk marketingu medycznego.

 

 

ollie-pl-szkolenia-z-nici-pdo-liftingujacych-z-haczykami-rewitalizujacych-w-warszawie