Szkolenie Wolumetria, modelowanie i kaniule – Kwas hialuronowy poziom zaawansowany (13.12.2015)

Zaawansowane techniki iniekcji kwasu hialuronowego, zapobieganie powikłaniom i naturalny efekt - to kwintesencja krsu dla zaawansowanych w OLLIE. Szkolenie Wolumetria, modelowanie i kaniule jest jednym z modułów szkolenia Medycyna Estetyczna dla zaawansowanych. Kurs przeznaczony jest dla lekarzy i stomatologów, którzy wykonują już zabiegi medycyny estetycznej i chcą poszerzyć swoje umiejętności lub dla absolwentów kursów na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym z kwasu hialuronowego. .

 

 

Szkolenie Wolumetria, modelowanie i kaniule

Szkolenia odbywają się zazwyczaj w kameralnych grupach, a uczestnicy mają dzięki temu blisko kontakt z wykładowcą. Wolumetria i modelowanie to skuteczne zabiegi, którym chętnie poddają się zarówno młode (około 30 roku życia), jak i dojrzałe (po 60 roku życia) pacjentki. Zabiegi, polegające na liftingu wolumetrycznym mają wiele zalet, między innymi długie, około 2 letnie utrzymywanie się efektów oraz szerokie wskazania.

 

 

Kurs Wolumetria, modelowanie i kaniule-czyli kwas hialuronowy poziom zaawansowany

Kompleksowe zabiegi z kwasem hialuronowym

Podczas kameralnego szkolenia 23.12.2015, przeprowadzonego dla 2 uczestników, lekarze wykonywali kompleksowe zabiegi z kwasem hialuronowym, m. in. zabiegi modelowania policzków, wolumetrii dłoni, korekty skroni, bruzd nosowo-wargowych oraz doliny łez. Modelowanie ma na celu korekcję lub przywrócenie właściwego kształtu twarzy lub innej części ciała i przywrócenie objętości skóry, traconej wraz z wiekiem.

 

 

Szkolenie Wolumetria, modelowanie i kaniule-czyli kwas hialuronowy poziom zaawansowany

Zapobieganie powikłaniom i naturalny efekt zabiegów

Szkolenia na poziomie zaawansowanym mają rozbudowane – względem szkoleń na poziomach podstawowym i średniozaawansowanym – dwa elementy. Pierwszym jest nauka zapobiegania powikłaniom i ich leczenie, wsparte również poprzez analizę studium przypadków, drugim - planowanie i wykonanie zabiegu modelowania twarzy i okolic trudnych, tak, aby uzyskać naturalny efekt zabiegów. Podczas szkolenia zabiegi są wykonywane zarówno igłami, jak i kaniulami.

 

 

Szkolenie z kwasu hialuronowego-Wolumetria i modelowanie dłoni kaniulami

Doświadczony wykładowca

Szkolenie 13.12.2015 poprowadził doświadczony wykładowca - dr n. med. Michał Rogowski-Tylman, dermatolog i lekarz medycyny estetycznej, który specjalizuje się w zaawansowanych technikach medycyny estetycznej.