Szkolenie Podstawy Medycyny Estetycznej – botoks, kwas hialuronowy, peelingi chemiczne (30-31.05.2015) – wykładowca lek. med. est. Marta Tazbir

Jakie zabiegi medycyny estetycznej są najbardziej popularne wśród pacjentów? Jak wykonywać zabiegi z toksyną botulinową (tzw. botoksem),a jak z kwasem hialuronowym? Jak przeprowadzać peelingi chemiczne?

Szkolenie Podstawy medycyny estetycznej w OLLIE to jedyne takie szkolenie na rynku - ma unikalny program, dodatkowo uwzględnia krótkie, 15-minutowe moduły biznesowo-marketingowe. Szkolenie składa się z 3 modułów (szkolenie Podstawy medycyny estetycznej,szkolenie Kwas hialuronowy poziom średniozaawansowany i szkolenie Toksyna botulinowa poziom średniozaawansowany). Każdy z lekarzy wykonał samodzielnie zabiegi na kilku pacjentach.

Po takim szkoleniu uczestnicy są w stanie samodzielnie wykonywać zabiegi objete szkoleniem w swoim gabinecie. Potwierdzeniem nabytych umiejętności są certyfikaty ukończenia kursów medycznych w OLLIE oraz zaświadczenie o punktach edukacyjnych.

 

ollie-pl-szkolenia-podstawy-medycyny-estetycznej-dla-lekarzy-dentystow