OLLIE – Nowoczesne standardy szkoleń w medycynie estetycznej

OLLIE to jeden z liderów szkoleń polskiego rynku medycyny estetycznej. Wyznaczamy trendy i kształtujemy standardy szkoleń, a programy szkoleniowe są unikalne w Polsce. W OLLIE oferujemy unikalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania, dostępne jedynie w OLLIE.

 

 

Nauka przez praktykę

OLLIE jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła regułę 75% praktyki i 25% teorii. Krótka część teoretyczna każdorazowo poprzedza część praktyczną, duża część teorii jest dopowiadana podczas części praktycznej, jednak najwięcej pozytywnych opinii uczestników zbiera w OLLIE rozbudowana część praktyczna. Przeważnie na każdego uczestnika przypada od 2 do 4 modelek, a często na jednej modelce jest wykonywany więcej niż jeden zabieg.

 

 

Szkolenia w kameralnych grupach w gabinetach medycznych

Kameralne 3-7 osobowe grupy szkoleniowe są gwarancją bliskiego kontaktu z lekarzem wykładowcą i dużej liczby wykonywanych zabiegów.
Szkolenia są prowadzone w Warszawie – centrum medycyny estetycznej w Polsce, w zarejestrowanym gabinecie medycznym, a nigdy w hotelowej sali konferencyjnej.

 

 

Wiele zabiegów na modelkach

Doświadczenie jest jednym z filarów bezpiecznego wykonywania zabiegów medycyny estetycznej z naturalnymi efektami. Średnio na każdego uczestnika szkoleń przypada od 2 do 4 modelek, a w ciągu całego weekendu szkoleniowego lekarze wykonują zabiegi na 40-45 modelkach.

 

 

Autorskie, kompleksowe programy szkoleniowe – zabiegi do natychmiastowego wdrożenia

Autorskie, kompleksowe programy kursów w OLLIE umożliwiają skuteczne wprowadzenie zabiegów medycyny estetycznej do gabinetu medycznego i osiągnięcie sukcesu na rynku medycyny estetycznej. OLLIE zapewnia szkolenia z medycyny estetycznej w najważniejszych zakresach medycyny estetycznej: toksyna botulinowa (botoks), wypełniacze (kwas hialuronowy), zabiegi liftingu bez skalpela (m.in. nici PDO, zabiegi wolumetryczne, termolifting frakcyjny), laseroterapia oraz zabiegi poprawiające kondycję skóry (mezoterapia i osocze bogatopłytkowe).

 

 

Wpis do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej i punkty edukacyjne

Szkolenia w OLLIE są wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i objęte punktami edukacyjnymi. Wykładowcy OLLIE i program szkoleń są zatwierdzane przez OIL, a wpis jest gwarancją najwyższych standardów nauczania.

 

 

Dwujęzyczna certyfikacja

Absolwenci kursów w OLLIE otrzymują certyfikaty w językach polskim i angielskim oraz zaświadczenie o punktach edukacyjnych.

 

 

Wszystkie poziomy zaawansowania, szeroka oferta szkoleniowa

Szkolenia w OLLIE są podzielone według poziomów zaawansowania i zakresów. Zapisując uczestników na kursy, dobieramy je według indywidualnych potrzeb, jednak w przypadku lekarzy niemających doświadczenia w medycynie estetycznej oferujemy unikalny w Polsce kurs Podstawy medycyny estetycznej, obejmujący najbardziej podstawowe i popularne zabiegi z kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i peelingów chemicznych.

 

 

Wykładowcy – praktycy z wieloletnim doświadczeniem

Wykładowcy OLLIE to wiodący eksperci z zakresu medycyny estetycznej – profesjonaliści - lekarze medycyny z wieloletnim doświadczeniem, uczestniczący w licznych krajowych i międzynarodowych szkoleniach i warsztatach z medycyny estetycznej. Pozwala to na rozwijanie własnych metod leczenia i wykonywania zabiegów, którymi lekarze wykładowcy dzielą się z uczestnikami szkoleń.

 

 

Szkolenia jedynie dla lekarzy i stomatologów

OLLIE jako jedna z nielicznych firm w Polsce szkoli jedynie lekarzy i stomatologów. Nie przyjmujemy na szkolenia kosmetyczek, kosmetologów ani pielęgniarek. Wykształcenie i doświadczenie w medycynie to kluczowe aspekty zapewniające bezpieczeństwo zabiegów pacjentom oraz przestrzeganie polskich regulacji prawnych.

 

 

Naturalne efekty zabiegów

Harmonia, umiar i naturalne efekty to główne przesłanie przyświecające zabiegom wykonywanym podczas szkoleń w OLLIE. Celem jest osiągnięcie lub utrzymanie wyglądu nieco młodszego niż rówieśników, leczenie i delikatna korekta asymetrii, a nie zmiana rysów twarzy czy jej tak zwane „rzeźbienie”.

 

 

Indywidualny plan terapeutyczny elementem szkoleń w OLLIE

Indywidualny plan terapeutyczny jest jednym z ważniejszych elementów wyróżniających szkolenia w OLLIE. Jest on przedstawiany pacjentom po wstępnej konsultacji medycznej, a każdy zabieg jest wykonywany na podstawie indywidualnie określonych potrzeb pacjenta. Zabiegi w OLLIE są wykonywane poprzez podawanie optymalnych dla pacjenta dawek preparatów, a nie poprzez podawanie tzw. dawek szkoleniowych.

 

 

Wsparcie z marketingu i promocji medycznej – moduły biznesowo-marketingowe

Każde ze szkoleń w OLLIE jest poprzedzone krótkim, bezpłatnym modułem biznesowo-marketingowym. Tematy modułów są zróżnicowane i nie powtarzają się przy kolejnych szkoleniach. Celem modułów jest optymalizacja sukcesu i skutecznego prowadzenia gabinetu medycyny estetycznej.

 

 

Wsparcie poszkoleniowe

Po odbyciu każdego szkolenia zapewniamy jego uczestnikom wsparcie. W razie potrzeby udostępniamy dodatkowe materiały marketingowe, wykładowcy OLLIE doradzają w sprawie trudniejszych lub nietypowych przypadków medycznych, udostępniamy kontakty do dystrybutorów preparatów i sprzętu.

 

 

OLLIE-nowoczesne standardy szkoleń w medycynie estetycznej

OLLIE wyznacza nowoczesne standardy szkoleń w medycynie estetycznej. Składają się na nie zarówno program szkoleń, forma prowadzenia kursów, bardzo wiele zabiegów praktycznych, jak i elementy dodatkowe, takie jak wsparcie poszkoleniowe, moduły marketingu medycznego czy stosowanie indywidualnego planu terapeutycznego.