Konkurs dla Modelek

Wygraj weekend na Mazurach oraz bezpłatne zabiegi w OLLIE!!!

 

Zapraszamy wszystkie Modelki i Modeli OLLIE do wzięcia udziału w konkursie z fantastycznymi nagrodami.

 

Co trzeba zrobić żeby wziąć udział w konkursie i wygrać weekend nad pięknym jeziorem lub jeden z trzech bezpłatnych zabiegów w Ollie?

 

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z nagród należy wykonać zadanie konkursowe.

 

Zadanie konkursowe

Zasady są proste. Napisz opinię na temat zabiegu któremu się poddałaś. Jak Ci się podobało. Możesz napisać tyle opinii, ilu zabiegom się poddałaś/łeś w OLLIE. Wszystkie opinie będą anonimowe i zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej.

 

Anonimowe opinie (podpisane imieniem lub pseudonimem i wiekiem) należy wysłać mailem na adres kontakt@ollie.pl w terminie do 21 sierpnia 2016 (niedziela). Opinie zostaną opublikowane w sekcji Opinie Modelek, a 3 najciekawsze opinie zostaną nagrodzone. Wyłonienie laureatów nastąpi w poniedziałek 22 sierpnia 2016.

 

Rozwiązanie konkursu

Spośród nadesłanych opinii wybierzemy te, naszym zdaniem, najciekawsze. Szczególną uwagę zwracamy na przydatność informacji dla nowych Modelek. Napisz jak Ci się u nas podobało, czy zabieg był prawidłowo przeprowadzony, czy obsługa była miła, a Lekarz-Wykładowca odpowiednio się Tobą zaopiekował. Wyniki opublikujemy na naszej stronie i na fb w poniedziałek 22.08.2016.

 

Nagrody

Nagroda Główna - weekend dla 2 osób - Modelki (lub Modela) wraz osobą towarzyszącą w zachwycającej scenerii mazurskiego Orzysza oraz zabieg w centrum szkoleniowym OLLIE (toksyna botulinowa na 1 okolicę lub lipoliza iniekcyjna 1 ampułka lub peeling chemiczny - do wyboru, w zależności od preferencji).

 

Weekend w Orzyszu: Zapewniamy bezpłatny nocleg dla 2 osób w świeżo odnowionych pokojach, śniadanie, możliwość relaksu i wypoczynku oraz oderwania się od codzienności. Zobaczcie sami: Kormoran w Orzyszu

 

Nagrody II i III: bezpłatny zabieg w Centrum szkoleniowym OLLIE:
do wyboru: toksyna botulinowa na jedną okolicę lub lipoliza iniekcyjna (1 ampułka) lub peeling chemiczny na twarz

 

Wszystkie Nagrody należy wykorzystać w terminie od 27 sierpnia 2016 do 20 listopada 2016. Nagrody w postaci zabiegów do wykorzystania podczas szkoleń w OLLIE.

 

Konkurs organizowany we współpracy z Restauracją Kormoran, fundatorem Nagrody Głównej - serdeczne podziękowania i zapraszamy do wejścia na stronę www.restauracjakormoran.com

 

 

Weranda w restauacji Kormoran w Orzyszu

 

Kwiaty przed Restauracją Kormoran

 

Restauracja Kormoran