Pierwsze w Polsce „Kompleksowe szkolenie z laseroterapii – IPL, eCO2, RF INFINI”

Autorskie szkolenie z zabiegami na 20 modelkach przeprowadzone zostało 29.11.2015. Kurs jest jednym z modułów programu edukacyjnego „Medycyna estetyczna dla zaawansowanych”.

 

 

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii - IPL, eCO2, RF INFINI - bogaty, uniwersalny program

Jako pierwsza firma w Polsce OLLIE zorganizowało szkolenie o bogatym, kompleksowym programie. Szkolenie jest skierowane do lekarzy, którzy planują zakup sprzętu medycznego i laserowego i chcą poznać różne możliwości sprzętowe i techniki zabiegowe oraz do lekarzy, którzy pracują w klinikach medycyny estetycznej i zależy im na poszerzeniu umiejętności zabiegowych.

 

 

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego ipl co2 rf infini

75% czasu kursu - zabiegi na modelkach

Podstawą szkoleń w OLLIE jest nauka przez praktykę. Duża liczba modelek (20 osób) organizowanych i umawianych przez OLLIE oraz wykonywanie często więcej niż jednego zabiegu na modelce umożliwia nabycie maksimum umiejętności do natychmiastowego wykorzystania w gabinecie medycznym. Szkolenia odbywają się w kameralnych grupach do 7 osób, co umożliwia bliski kontakt z lekarzem wykładowcą oraz wykonanie wielu zabiegów na modelkach. Część zabiegowa (warsztatowa) szkolenia jest poprzedzona częścią teoretyczną. Około 75% czasu trwania szkolenia to wykonywanie zabiegów na pacjentach. Duża część teorii jest dopowiadana przez wykładowcę w trakcie trwania części praktycznej.

 

 

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego IPL, CO2, RF Infini w OLLIE

Kompleksowe szkolenia w OLLIE

OLLIE specjalizuje się w organizowaniu innowacyjnych, autorskich, kompleksowych programów szkoleniowych. Wszystkie szkolenia są wpisane do rejestru szkoleń Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie i objęte punktami edukacyjnymi. Bogaty program kursów, łączący różne techniki zabiegowe ułatwia poznanie różnic między poszczególnymi zabiegami medycyny estetycznej, technikami zabiegowymi oraz ułatwia oszacowanie lekarzom zainteresowania pacjentów poszczególnymi zabiegami.

 

 

Kompleksowe szkolenie z laseroterapii i sprzętu medycznego w OLLIE - ipl, co2, RF Infini

Jedno szkolenie – wiele zabiegów praktycznych

Kompleksowy charakter szkolenia umożliwia na poznanie wszechstronności zabiegów laserowych. W trakcie szkolenia lekarze wykonywali z pomocą lekarza wykładowcy (lek. med. Marta Tazbir) m. in. następujące zabiegi:

  • Ujędrnianie i poprawa napięcia skóry
  • Leczenie zmian naczynkowych i nadmiernych teleangiektazji
  • Leczenie zmian pigmentacyjnych, posłonecznych i przebarwień
  • Odmładzanie skóry i spłycanie zmarszczek
  • Leczenie trądzika zapalnego i skóry trądzikowej, zmniejszanie porów, peeling laserowy