2-dniowe szkolenie Podstawy medycyny estetycznej

Przez 2 dni około 40 modelek i modeli poddało się zabiegom medycyny estetycznej podczas szkolenia w OLLIE. Lekarze – uczestnicy szkolenia wykonywali najbardziej popularne zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (tzw. botoksu), kwasu hialuronowego i peelingów chemicznych.

 

 

Wiele zabiegów praktycznych na pacjentach

Zabiegi były wykonywane w górnej części twarzy (korekcja gładzizny czoła, kurzych łapek i lwiej zmarszczki) oraz w dolnej części twarzy (modelowanie ust, korekcja bruzd nosowo-wargowych i linii marionetek), zarówno u osób młodych, jak i dojrzałych, z zaawansowanymi i utrwalonymi objawami starzenia. Często na jednym pacjencie wykonywanych jest więcej niż jeden zabieg.

 

 

ollie-pl-szkolenia-z-podstaw-medycyny-estetycznej-kwas-hialuronowy-botoks-peelingi

Nauka przez praktykę

Szkolenia w OLLIE są szkoleniami autorskimi. Zakres szkoleń obejmuje zabiegi najbardziej popularne wśród pacjentów, około 75% czasu szkolenia to zajęcia praktyczne, z zabiegami wykonywanymi przez uczestnikach na modelach umówionych przez OLLIE. Część praktyczna została poprzedzona częścią teoretyczną (m.in. przypomnieniem anatomii twarzy, układu naczyniowego, wskazaniami i przeciwwskazaniami do zabiegów, zapobieganiu i leczeniu powikłań).

 

 

ollie-pl-szkolenie-podstawy-medycyny-estetycznej-dla-lekarzy

Szkolenie prowadzone przez lekarza-praktyka

Szkolenia w terminie 21-22 listopada poprowadziła lek. med. Marta Tazbir, posiadająca kilkunastoletnią praktykę w wykonywaniu iniekcyjnych zabiegów medycyny estetycznej i laseroterapii.

 

 

ollie-pl-praktyczne-zabiegowe-szkolenie-podstawy-medycyny-estetycznej-dla-lekarzy

Bezpłatne moduły marketingu medycznego

Szkolenia zabiegowe są poprzedzane krótkimi, 15-minutowymi modułami biznesowo-marketingowymi. Dotyczą one najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej, komunikacji z pacjentem w internecie, sposobach zgodnego z prawem informowania pacjentów o ofercie zabiegowej. Moduły marketingu medycznego poprowadziła trener Oliwia Bożek.