Z ręką na pulsie razem z OLLIE – letnie szkolenia w OLLIE

Centrum Szkoleniowe OLLIE posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, gwarantując profesjonalizm, wysoką jakość i możliwość samodzielnego wykonywania zabiegów. Autorskie, a do tego kompleksowe programy szkoleniowe, są dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników. Bogata i stale poszerzana oferta szkoleniowa przyciąga lekarzy zarówno z Polski, jak i zagranicy.

 

 

Światowe standardy

Szkolenia w OLLIE są organizowane dla wymagających lekarzy, którzy cenią kursy prowadzone przez ekspertów – uznanych specjalistów w swoich dziedzinach i którym zależy na warsztatowej formule zajęć. Uczestnicy kursów, podobnie jak pacjenci, chętnie wracają do OLLIE, aby wziąć udział w kolejnych szkoleniach. Centrum Szkoleniowe wyznacza standardy na polskim rynku medycyny estetycznej, wdrażając światowe rozwiązania i wzbogacając ofertę o nowe kursy. Doceniają to nie tylko polscy specjaliści – w maju na szkolenia w OLLIE przyjechało trzech lekarzy z zagranicy (ze Szwecji, Anglii i Irlandii).

 

 

Nowości w OLLIE

W drugim kwartale 2017 r. OLLIE wprowadziło do swojej oferty dwa nowe szkolenia:

 

Z ręką na pulsie razem z OLLIE - Baby botoks

Z ręką na pulsie razem z OLLIE - Baby botoksBaby botoks to jeden z najnowszych trendów w medycynie estetycznej. Podczas zabiegu stosuje się bardzo małe ilości toksyny botulinowej, którą czasami dodatkowo się rozrzedza, a sam preparat jest podawany w...

Oba kursy cieszą się dużym zainteresowaniem. Szkolenie „Trudne przypadki i powikłania w medycynie estetycznej” zostało zorganizowane już po razu drugi, w rozbudowanej formule. Najczęściej jest wybierane przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, dla których liczy się także możliwość wymiany doświadczeń i opinii z innymi uczestnikami. Kurs trwał przez 8 godzin i obejmował część zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Lekarze mieli możliwość przeprowadzenia różnych zabiegów mających na celu leczenie i usunięcie skutków źle przeprowadzonych przez kogoś innego procedur zabiegowych. Szkolenie „Baby botoksBaby botoks to jeden z najnowszych trendów w medycynie estetycznej. Podczas zabiegu stosuje się bardzo małe ilości toksyny botulinowej, którą czasami dodatkowo się rozrzedza, a sam preparat jest podawany w...” spotkało się z ogromnym zainteresowaniem nie tylko lekarzy, ale przede wszystkim pacjentów.

 

 

Jak wyglądają szkolenia w OLLIE

Szkolenia w OLLIE to nie tylko potężna dawka teorii, ale również praktyki. Stałym elementem kursów, oprócz intensywnej części praktycznej jest opracowywanie indywidualnego planu terapeutycznego. Uczestnicy przeprowadzają wywiad medyczny i kwalifikację do zabiegów, a także sprawdzają, czy są wskazania lub przeciwwskazania (medyczne i estetyczne) do wykonania zabiegów. Po zabiegu przekazują pacjentkom zalecenia pozabiegowe.

 

 

Wiele modelek oznacza wiele zabiegów

Podczas szkoleń zabiegom poddaje się duża liczba modelek z różnymi problemami estetycznymi i w różnym wieku. Przykładowo w maju br. w całodniowym kursie „Podstawy medycyny estetycznej” wzięło udział 25 pacjentek, w szkoleniu z wolumetrii – 9 modelek, a w kursie dotyczącym osocza bogatopłytkowego – blisko 14 osób. Z powiększania ust skorzystało 14 modelek, a z baby botoksu – 12 pacjentów. Na zabiegi coraz częściej zgłaszają się także mężczyźni.

 

 

Za co lekarze cenią OLLIE

Uczestnicy szkoleń w OLLIE często podkreślają, że duże znaczenie ma dla nich możliwość samodzielnego, pod okiem wykładowcy, wykonywania wielu zabiegów podczas jednego kursu. Dzięki temu zdobywają nie tylko wiedzę, ale też doświadczenie i praktykę, która umożliwia im wprowadzanie nowych usług do swojej oferty już na drugi dzień po szkoleniu. Przyjazna atmosfera, kameralne warunki do nauki, a także satysfakcja z efektów zabiegów i zadowolenie pacjentów sprawiają, że uczestnicy zapisują się na kolejne szkolenia. Z komentarzami lekarzy można zapoznać się pod linkiem https://www.ollie.pl/opinie-lekarzy/.

 

Z ręką na pulsie w OLLIE - Lekarze -Uczestnicy majowych szkoleń wraz z Wykładowcami

Z ręką na pulsie w OLLIE - Lekarze -Uczestnicy majowych szkoleń wraz z Wykładowcami

 

 

Szkolenia w maju

W maju odbyły się w OLLIE n/w szkolenia:

 • Podstawy medycyny estetycznej, prowadzący lek. med. Adam Srebrzyński (27 maja, sobota);
 • Podstawy medycyny estetycznej, wykładowca lek. med. Marzena Urbańska (27 maja, sobota);
 • Osocze bogatopłytkowe, mezoterapia dr Barbara Parda-Głomska (27 maja, sobota);
 • Lipoliza iniekcyjna, prowadząca dr Barbara Parda-Głomska (27 maja, sobota);
 • Toksyna botulinowa na poziomie średniozaawansowanym, wykładowca lek. med. Adam Srebrzyński (28 maja, niedziela);
 • Kwas hialuronowy na poziomie średniozaawansowanym, prowadzący lek. med. Adam Srebrzyński (28 maja, niedziela);
 • Toksyna botulinowa na poziomie zaawansowanym, wykładowca lek. med. Marzena Urbańska (28 maja, niedziela);
 • Kwas hialuronowy na poziomie zaawansowanym, prowadząca lek. med. Marzena Urbańska (28 maja, niedziela);
 • Nici liftingujące, wykładowca dr n. med. Michał Rogowski-Tylman (28 maja, niedziela);
 • Wolumetria i hydroksyapatyt wapnia (28 maja, niedziela).

 

Z ręką na pulsie w OLLIE - szkolenie z toksyny botulinowej

Z ręką na pulsie w OLLIE - szkolenie z toksyny botulinowej

 

 

Szkolenia w czerwcu

Z kolei w czerwcu lekarze wzięli udział w szkoleniach, takich jak:

 • Lipotransfer, wykładowca lek. med. Gabriel Ruciński (4 czerwca, niedziela);
 • Ginekologia estetyczna, prowadzący dr n. med. Robert Bartkowiak (4 czerwca, niedziela);
 • Podstawy medycyny estetycznej, wykładowca lek. med. Anita Symonowicz-Samulak (24 czerwca, sobota);
 • Podstawy medycyny estetycznej, wykładowca dr Barabara Parda-Głomska (24 czerwca, sobota);
 • Osocze bogato płytkowe i mezoterapia, prowadząca dr Barabara Parda-Głomska (25 czerwca, niedziela);
 • Wolumetria, wykładowca dr Barabara Parda-Głomska (25 czerwca, niedziela);
 • Trudne przypadki i powikłania (NOWOŚĆ), prowadząca lek. med. Marzena Urbańska (25 czerwca, niedziela);
 • Kwas hialuronowy i toksyna botulinowa na poziomie średniozaawansowanym, wykładowca lek. med. Anita Symonowicz-Samulak (25 czerwca, niedziela);
 • Baby botoksBaby botoks to jeden z najnowszych trendów w medycynie estetycznej. Podczas zabiegu stosuje się bardzo małe ilości toksyny botulinowej, którą czasami dodatkowo się rozrzedza, a sam preparat jest podawany w... (NOWOŚĆ, jedyne takie szkolenie w Polsce), toksyna botulinowa na poziomie zaawansowanym, wykładowca lek. med. Marzena Urbańska (25 czerwca, niedziela).

 

Z ręką na pulsie razem z OLLIE - szkolenie z osocza bogatopłytkowego

Z ręką na pulsie razem z OLLIE - szkolenie z osocza bogatopłytkowego

 

 

Polecane artykuły:

 

 

Zapraszamy na kolejne szkolenia i zabiegi w OLLIE