Lekarz medycyny estetycznej, kardiolog inwazyjny, specjalista chorób wewnętrznych. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku.

 

W 2016 roku ukończył z wyróżnieniem Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie. W ostatnich latach, w kręgu jego zainteresowań są komórki macierzyste i ich zastosowanie w medycynie estetycznej. Pod okiem chirurga plastycznego z Mediolanu Profesora Carlo Tremolada nabył umiejętności i opanował techniki podawania komórek zrębu celem modelowania twarzy. Jest trenerem technik lipotransferu - miał okazje przeprowadzać szkolenia z tego zakresu również zagranicą. Jest również certyfikowanym trenerem podawania preparatu Ellanse.

 

Umiejętności zdobywa na międzynarodowych i krajowych certyfikowanych kursach i szkoleniach. Wykonuje zabiegi wolumetryczne, modelowanie kształtu policzków, czerwieni wargowej, owalu twarzy, mezoterapię skóry głowy, twarzy, dłoni, dekoltu. Specjalizuje się w zaawansowanych technikach medycyny estetycznej z użyciem nici, toksyny botulinowej, korekcji kształtu ust, jak również w zabiegach laserowych. Brał udział w kilkunastu badaniach klinicznych.

 

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging. Właściciel Centrum Medycyny Estetycznej w Elblągu od 2009 roku. Współpracuje z gabinetami medycyny estetycznej w Trójmieście, gdzie wykonuje zabiegi lipotransferu.