Ukończyła studia na Wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Praktykuje od 2007 roku. Specjalizuje się w odbudowach implanto-protetycznych, estetycznej rekonstrukcji zębów. W pracy codziennie przywraca piękny uśmiech swoim pacjentom. Od 2009 roku uzupełnia swoja wiedzę i zakres umiejętności o zabiegi medycyny estetycznej.

 

Harmonia i proporcje twarzy są równie ważne w medycynie estetycznej jak i w stomatologii, zatem te dwie prace idealnie się uzupełniają. Precyzyjnie i kompleksowo planuje zakres zabiegów, wyróżnia ją indywidualne podejście do pacjenta. Holistyczne spojrzenie na pacjenta procentuje przy trudniejszych zabiegach wolumetrii, którymi zajmuje się najchętniej.

 

Swoją wiedzę i praktykę zdobywała w renomowanym gabinecie medycyny estetycznej Aesthetic a od 2014 roku prowadzi swój własny gabinet - Drzwi do Piękna.
Uczestniczyła w wielu zaawansowanych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.

 

Wykonuje szeroki zakres zabiegów; modelowania kształtu ust, policzków, liftingu twarzy nićmi resorbowalnymi, mezoterapii, lipolizy iniekcyjnej, zabiegi laserowe, jak rownież korekty zmarszczek mimicznych i leczenie bruksizmu toksyną botulinową.